T-Soft SEO Nasıl Yapılır?

Pandemi döneminde geleneksel fiziksel mağazaların kapanması ile birlikte, daha fazla tüketici hem güvenlik hem de rahatlık için çevrimiçi mağazalara yöneldi. Shopify tarafından 11 pazarda yapılan bir ankette, tüketicilerin %84’ünün pandemi döneminde çevrimiçi alışveriş yaptığı tespit edildi. Bu nedenle işletmeler, COVID-19 nedeniyle oluşan tüketici davranış değişimi yüzünden artık online pazar fırsatlarından kaçınmıyor. Tam da bu noktada, işlerinizi online’a taşımak isterseniz, anahtar teslim e-ticaret yazılımları, kolay ve hızlı bir kurulum sağlamaktadır. Ancak, hem ilk kurulum hem de uzun vadeli başarıya yardımcı olabilecek birkaç noktayı dikkate almak önemlidir.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

T-soft SEO Nasıl Yapılır?

T-soft tıpkı Ticimax gibi Türkiye’nin en popüler e-ticaret yazılımlarından bir tanesidir. Yaklaşık 20 yılı aşkın süredir 2.000 üzerinde müşteri, T-soft altyapısını kullanmaktadır. Ticari yazılım ve tedarikçi entegrasyonları, T-soft’u daha büyük perakende markaları için ideal hale getirmiştir. Ayrıca, bir e-ticaret mağazası açmak isteyenler ya da gerçek bir mağazaya sahip olan ve operasyonları çevrimiçi siparişleri de içerecek şekilde genişletmek isteyenler için iyi bir seçim hale gelmiştir. Mevcut araçları, herhangi bir niş ya da endüstrinin başarılı olmasını mümkün kılmaktadır.

SEO hizmeti oldukça önemli bir hizmet olup her e-ticaret sitesi arama motorlarında üst sıralara çıkmayı bekler. Bu durumun nedeni, tüketiciler e-ticaret sitelerine arama motorları aracılığıyla ulaşmaktadır. Yapılan araştırmalar ilk sayfadaki sonuçların ötesine bir araştırma yapılmamaktadır. Sadece bazı durumlarda ilk sayfalardaki sonuçlar tüketiciyi tatmin etmiyorsa bazen diğer sayfalara göz atma gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle arama motorlarında ilk sayfada ve hatta doğru bir SEO çalışması yaparak e-ticaret siteniz ilk sırada yer aldığında sizlerin satışları, müşteri sayısı ve sitenizdeki trafiğin artması mümkündür. Bu nedenle T-soft SEO hizmeti ile sizlere güçlü ve doğru bir SEO desteği alarak e-ticaret sitenizin arama motoru optimizasyonu hizmeti ile en üst sıralarda yer almanız sağlanır. SEO çalışması oldukça doğru ve dikkatli strateji ile yapılması gereken bir yol olmaktadır. SEO hizmetleri alarak sizler de daha çok kişiye ulaşırsınız ve reklam bedelleri ödemeden üst sıralara çıkma imkanına sahipsiniz.

T-Soft SEO Nasıl Yapılır
T-Soft SEO Nasıl Yapılır

T-soft İç SEO Teknikleri

T-soft bir e-ticaret yazılımıdır ve tamamen SEO dostu bir yazılımdır. Bununla birlikte SEO ve arama motorları ile olan muhteşem uyumuyla sizlere diğer e-ticaret sitelerine göre oldukça avantaj sağlar. E-ticaret siteniz için T-soft iç SEO teknikleri sizlerin e-ticaret sitenizi Google başta olmak üzere bütün popüler arama motorlarında en üst sıralara çıkarmaya yetecek bir yazılımdır. T-soft e-ticaret yazılımı bu sektörde on yılı aşkın bir süredir bu konuda ar-ge çalışmaları yapmaktadır. Sizler bu arama motorlarından daha fazla kullanıcı almanız ve sitenizdeki trafiği arttırabilmek için kendi tekniklerini ve mimarisini sürekli geliştirmektedir.  T-soft dünyada ilk defa kendisi tarafından geliştirdiği T-soft SEO teknikleri arasında yer alan link yönetimi mimarisiyle size oldukça avantaj sağlar. Link yönetimi modülü sizin e-ticaret sitenizin tüm sayfasını tek bir panel üzerinde görüntüleyerek hepsinin takip edilmesi ve bu sayfalar üzerinde işlem yapılabilme imkân tanır. Link yönetimi modülüne yardımcı olarak geliştirilmiş 404 hata raporları ve link tipi ön tanım ayarları bölümleri de Tsoft’un link yönetimi modülünü tamamlayıcı diğer modülleri arasında yerini almaktadır. Ayrıca sizlere 404 hata modülü de sunar. E-ticaret siteleri adresi değişmiş olan sayfaları, silinen sayfaları, uygun sayfalara yönlendirerek ve doğru bir şekilde yönetmelidir. Sizler de T-soft SEO nasıl yapılır diye soru soruyorsanız T-soft güçlü bir SEO hizmeti sizlere sunar. Arka planda bu işlemleri arama motorlarına bildirmelidir. Bu analizi yapabilmesi ve bu sayfaları yönetmek için T-soft sizlere 404 hata raporları adlı bir bölüm geliştirmiştir. Bu tekniklerle sitenizin içerisindeki sıkıntıları çözüp arama motorların en üst sıralara çıkabilir.

Önerilen İçerik :   Wordpress İle E Ticaret Sitesi Nasıl Yapılır?

T-soft Dış SEO Hizmeti

Adından da anlaşılacağı gibi dış SEO demek site dışı çalışmalar olarak geçer. Sanal mağaza dışındaki faaliyetler için çok fazla şirket kurulmuştur ve bu yönde faaliyet gösterir. Sizler de e-ticaret siteniz için T-soft dış SEO tekniklerini uygulayarak sitenizi üst sıralara çıkarabilirsiniz. Dış SEO hizmetindeki amaç arama motoruna e-ticaret sitenizin sevilen, bilinen ve tanınmış mesajını verir. İşin bu kısmında satın almış olduğunuz yazılımın hiçbir şekilde etkisi yoktur. Sizlerin farklı çalışmalarla dış SEO hizmeti sağlamanız gerekir. T-soft yazılımı sizlerin e-ticaret sitenizi en üst sıralara taşıyarak iyi bir SEO altyapısı ile sizlere destek verir.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir