Popüler Yemek Odası Takımları 2023

Populer Yemek Odasi Takimlari 2023
Popüler Yemek Odası Takımları 2023 11

Yemek odası takımı almak istiyor, ancak hangi markayı tercih etmeniz gerektiğine bir türlü karar veremiyor musunuz?

Sizler için kaliteli mobilya markaları arasında yer alan Gündoğdu Mobilya’nın yemek odası modellerini inceledik. İşte detaylar…

Gündoğdu Mobilya Trabzon merkezli bir mobilya firmasıdır. Ülkemizin sayılı markaları arasında yer alan firma “365 Gün Uygun Fiyat” ve “Şimdi Evinize Gündoğdu” sloganlarıyla kendiliğini ifade etmektedir.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Takımı

Düğün paketi modelleriyle tanınan Gündoğdu Mobilya’nın yemek odası modelleriyle büyük beğeni topladığı görülmektedir. Bunun ana sebebi; firmanın yemek odası modellerini oldukça uygun fiyatlardan satışa sunmasıdır. Gündoğdu Mobilya uygun fiyat politikasını yemek odalarıyla sınırlandırmayarak tüm ürün gruplarında uygulamayı tercih etmiştir. Bu da Gündoğdu Mobilya’nın bazı mobilya markalarına göre daha ucuz olduğunu ortaya koymaktadır.

Gündoğdu Yemek Odası Modelleri 2023

1.    Hazeran Yemek Odası

Klasik tasarımlarıyla beğenilen Gündoğdu Mobilya Hazeran yemek odasıyla bir kez daha büyük beğeni topladı. Tasarımında kullanılan deseni nedeniyle Hazeran adını alan yemek odası; her dekorasyon stiline uyum sağlayacak bir görünüşe sahiptir.

Hazeran Yemek Odasi
Popüler Yemek Odası Takımları 2023 12

Hazeran yemek odası, kulp detaylarıyla yemek odalarına ayrı bir hava katacaktır. Yemek masası sandalyelerinin oldukça farklı olduğu görülen modelin, her dönemden izler taşıdığı görülmektedir.

2.    Torino Yemek Odası

Abartıdan uzak ama bir o kadar da şık olan Torino yemek odası; tam anlamıyla ahşabın ağırlığını yansıtıyor.

Mermer deseninin ahşapla buluştuğu bu yemek odası takımı, evlerin daha sade ve daha çağdaş görünmesini sağlayacaktır.

3.    Sementa Yemek Odası

Beyaz mobilyaların daha asil göründüğünü savunanlar kesinlikle Sementa yemek odası takımına göz atmalıdır.

Çünkü beyaz rengin gold detaylarıyla bir araya geldiği yemek odası modeli gerçek anlamda çok şık.

Önerilen İçerik :   Şık ve Unutulmaz Bir Görünüm: ED SCARF Şallar

4.    Bade Yemek Odası

Antrasitin hakim olduğu nadir yemek odalarından biri olan Bade yemek odası, ön yüzeylerinde kullanılan lazer kesim işlemeleriyle evlere Retro dönemi taşıyacaktır.

Oldukça ergonomik bir yapıya sahip olan yemek odası modeli Gündoğdu Mobilya’nın çok satan yemek odası takımları arasında bulunduğu görülmektedir.

Yemek Odası Fiyatları

Gündoğdu Mobilya yemek odası takımlarının fiyatı 10.190 TL’den başlamaktadır.

Yemek odası haricinde düğün paketleri, oturma grupları ve yatak odaları gibi tasarımında büyük özen isteyen mobilyaları satışını da yapan Gündoğdu Mobilya, tüm ürün gruplarında uygun fiyat politikası izlemektedir.

Gündoğdu Mobilya’nın uygun fiyatlı yemek odası takımları hakkında detaylı bilgi almak için şimdi Fabrika Satış mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir