Opencart Alternatifi E-Ticaret Yazılımları

OpenCart, ‘açık kaynaklı PHP tabanlı çevrimiçi alışveriş sepeti sistemi’ olarak tanımlanmaktadır. İnternet tüccarları için kendi çevrimiçi işlerini yaratma ve minimum maliyetle e-ticarete katılma becerisine sahip sağlam bir e-ticaret çözümü’ ve iş ve ticaret kategorisinde popüler bir e-ticaret sistemidir. Online / Web tabanlı, Self-Hosted çözümler, SaaS, Linux ve PHP dahil olmak üzere çeşitli platformlar için OpenCart’a 100’den fazla alternatif vardır. En iyi alternatif Shopping Cart Elite’dir. Ücretsiz değildir, bu sebeple ücretsiz bir alternatif arıyorsanız WooCommerce veya PrestaShop’u deneyebilirsiniz. OpenCart gibi diğer harika uygulamalar ISPmanager, Thirty Bees, Adobe Commerce ve Saleor’dur.

OpenCart alternatifleri çoğunlukla E-ticaret Sistemleridir, ancak Çevrimiçi Mağaza Oluşturucular veya Web Sitesi Oluşturucular da olabilir. Daha dar bir alternatif listesi istiyorsanız veya OpenCart’ın belirli bir işlevini arıyorsanız bunlara göre filtreleyin.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Shopping Cart Elite

Herkes alışveriş sepeti yazılımını övüyor ve sonra iş senaryonuza uyum sağlamak için üçüncü taraf uygulaması daha satın almanız gerektiğini öğreniyorsunuz. Shopping Cart Elite özellikleri, web sitesinde göründükleri kadar iyi çalışır.

Opencart Alternatifi E-Ticaret Yazılımları
Opencart Alternatifi E-Ticaret Yazılımları

ISPmanager

ISPmanager, kullanıcı dostu ve kapsamlı çok dilli bir web arayüzü aracılığıyla tüm web sunucunuzu yönetmenizi sağlayan bir web sunucusu kontrol panelidir. Bir fare tıklamasıyla kullanıcıları, barındırma paketlerini, posta kutularını, veritabanlarını ve çok daha fazlasını tek bir yerden yönetebilirsiniz.

WooCommerce

WordPress ile her şeyi satmanıza yardımcı olan bir e-ticaret araç seti. WordPress web sitenizi eksiksiz bir çevrimiçi e-ticaret mağazasına dönüştürün. Kurumsal düzeyde kalite ve özellikler sunarken güvenebileceğiniz bir isim tarafından desteklenir. WooCommerce’e merhaba deyin.

PrestaShop

PrestaShop, yaklaşık 200.000 çevrimiçi mağazaya güç veren açık kaynaklı ücretsiz bir e-ticaret yazılımıdır. dünya çapında bu yazılım kullanılarak oluşturulmuştur. PrestaShop yazılımının başarısı, 60’tan fazla dile çevrilmiştir. 60’tan fazla dile çevrilen PrestaShop yazılımının başarısı, birçok ülkeden sayısız katılımcının.

Önerilen İçerik :   Start-up Nedir?

Adobe Commerce

Adobe Commerce ile ilgi çekici, alışveriş yapılabilir deneyimler oluşturun. Yeni nesil teknolojimizin, küresel iş ortağı ekosistemimizin ve uzantı pazarımızın işletmenize nasıl hayat verebileceğini görün.

Shopify

Shopify ile online mağazanızı oluşturun ve bugün satışa başlayın. Kullanımı kolay online mağaza oluşturucu, tamamen özelleştirilebilir mağaza tasarımı güvenli alışveriş sepeti sağlanmaktadır. E-ticaret barındırma dahildir. 1.000.000’dan fazla mağaza Shopify’da çalışır.

Mailchimp Open Commerce

Mailchimp Open Commerce, React, Node.js ve GraphQL kullanılarak oluşturulmuş API öncelikli, başsız bir ticaret platformudur. Npm, Docker ve Kubernetes ile iyi çalışır.

Sellfy

Kısacası Sellfy, dijital ve fiziksel ürünlerin yanı sıra abonelikler ve talep üzerine baskı gibi ürünleri tek bir vitrinden satmak isteyen içerik oluşturucular için kullanımı kolay bir e-ticaret çözümüdür.

Drupal Commerce

Drupal Commerce, e-perakendecilere daha fazla trafik getirerek daha fazla sonuç elde etmelerini sağlayan ilgi çekici Web deneyimleri oluşturmak için ticaret, içerik ve topluluğu entegre eden devrim niteliğinde bir yazılımdır.

uCoz

uCoz, barındırma ve web sitesi yönetim sistemi içeren ücretsiz web sitesi oluşturucusudur. uCoz, Web 2.0 ilkelerine göre çalışır ve en karmaşık projelerin olağanüstü basitlik ve hızla oluşturulmasına olanak tanır.

Arastta

Arastta, Symfony, MVC, Bootstrap, jQuery, Swift Mailer gibi modern teknolojilerle oluşturulmuş yeni nesil e-ticaret yazılımıdır. Modüler ve hafif yapısı sayesinde Arastta, tema ve uzantı geliştiricileri için harika bir pazar yeri sağlar.

GrandNode

GrandNode, ASP.NET Core 2.0 ve MongoDB – ücretsiz ve açık kaynaklı ilişkisel olmayan veritabanı tabanlı açık kaynaklı, çapraz platformlu bir e-ticaret yazılımıdır. Online satış için tamamen özelleştirilebilir bir yazılımdır. Her işletim sisteminde kullanıma hazırdır.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir