Evden ve İnternetten Pasif Gelir Uygulamaları

Nerede olursanız olun pasif gelir elde etmek ister misiniz? O zaman en iyi pasif gelir uygulamasının bu listesi tam da aradığınız şey olabilir.

Pasif gelir, hiçbir şey yapmadığınız veya neredeyse hiçbir şey yapmadığınız için elde ettiğiniz paradır. Bir uygulama ile pasif gelir elde etmek bile mümkün. Yatırım yapmak, varlıklarınızı kiralamak veya halihazırda yaptığınız şeyi yapmak istiyorsanız, pasif gelir elde etmek için bir uygulama var. Bu yazıda, kendi şartlarınıza göre pasif gelir elde etmenize yardımcı olacak uygulamayı keşfedin.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

ROBINHOOD

Ayaklarınızı yatırıma sokmayı düşünüyorsanız, Robinhood’u düşünebilirsiniz. Hisse senetleri, ETF’ler, opsiyonlar ve hatta kripto para birimi komisyonsuz işlem yapabilirsiniz. Robinhood, bazı rakiplerinde bulabileceğiniz tüm analitik ve araştırma araçlarına sahip değil. Ancak Robinhood kadar kullanımı kolay bir platform bulmakta zorlanacaksınız. Kesirli hisse ticareti yapabilirsiniz, yani en sevdiğiniz hisse senedinin popülaritesi tarafından fiyatlandırılma endişesi yoktur ve başlamak için minimum yoktur.

Evden ve İnternetten Pasif Gelir Uygulamaları
Evden ve İnternetten Pasif Gelir Uygulamaları

Public

Kamu, finansal okuryazarlığı ve eğitimi teşvik ederek yatırımı erişilebilir kılmayı amaçlayan yatırım yapan bir sosyal ağdır. İndirmesi ücretsizdir ve komisyonsuz hisse senedi ve ETF ticareti yapmaya başlamak yalnızca 1 ABD dolarına mal olur.

Ticari bir sosyal ağ olduğu için, başkalarının ne ticaret yaptığını görebilirsiniz. Başkalarının hangi hisseleri alıp sattığını bilmek, neye yatırım yapacağınız konusunda daha bilinçli kararlar vermenize yardımcı olabilir. The Crypto Revolution, For the Win gibi küratörlü temaları takip edin! (oyun ve eSpor), Ve daha fazla pasif gelir için, sadece Public’e kaydolarak 10$ kazanmak mümkün olabilir.

Acorns

Acorns, insanların para biriktirmesine ve yatırım yapmaya başlamasına yardımcı olmayı amaçlayan bir mobil yatırım uygulamasıdır. Acorns’un ana özelliklerinden biri, satın alımlardaki yedek değişikliği toplama ve tasarruf veya yatırım için otomatik olarak bir kenara koyma yeteneğidir.

Önerilen İçerik :   Pasif Gelir Nedir? En İyi Pasif Gelir Uygulamaları

Yedek paranızı yatırarak, ister sinemada bir gece olsun, ister çocuklar için bir üniversite fonu olsun, istediğiniz her şeye koyabileceğiniz faizi kazanabilirsiniz. Acorns ile tüm aile için hızlı bir şekilde yatırım hesapları oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz hesaba bağlı olarak aylık 1$, 3$ veya 5$’lık bir ücret olduğunu unutmayın. Acorns ayrıca emeklilik ve çek hesapları sunar. Yatırımlarınızı yolunda tutmak için otomatik olarak ayarlanan uzmanlar tarafından tasarlanan portföylerden yararlanın.

M1 Finans

M1 Finans paranızı büyütmenize yardımcı olacak çeşitli yatırım hesaplarına sahip başka bir yatırım uygulamasıdır ve kullanımı ücretsizdir. Kısmi hisse senetleri ve otomasyon ile otomatik yeniden dengeleme sunarlar, böylece istemiyorsanız manuel olarak işlem yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Ve bir uzman gibi yatırım yapmak istiyorsanız, her biri kendi benzersiz yatırım stratejisini izleyen küratörlüğünde “turtalarından” birini seçebilirsiniz. Büyük bir masrafla karşı karşıya kalırsanız satış ve vergilerden kaçınmak için yatırımlarınız karşılığında borç alabilirsiniz ve entegre bir çek hesabı sunarlar.

Rakuten

Birikim yaparak kazanmanızı sağlayan bir diğer hizmet ise eski adı Ebates olan Rakuten. Rakuten uygulaması üzerinden alışveriş yaparak, kuponlar ve geri ödeme ödülleri aracılığıyla geniş bir ürün yelpazesinde indirimler bulabilirsiniz.

Rakuten uygulamasını veya Chrome ve Safari gibi tarayıcılar için tarayıcı uzantısını yükledikten sonra, nakit geri ödeme fırsatları olduğunda bilgilendirileceksiniz ve herhangi bir kupon varsa, bunlar otomatik olarak uygulanacaktır. Sırf bilmiyorsun diye daha fazla kaçırmak yok.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir