Ideasoft Alternatifi E-Ticaret Yazılımları

Ideasoft alternatifi e-ticaret yazılımları, bugünlerde herhangi bir işletme için büyük bir gereklilik haline geldi. İşletmeler artık kendi web sitelerini oluşturarak online mağazalarını işletebilirler. Bu e-ticaret yazılımlarının birden fazla avantajı vardır. İşletmeler, müşterilerinin gereksinimlerine uygun, özelleştirilebilir bir mağaza tasarlayabilirler. Bu yazılımlar, mal stok yönetimini, siparişleri işleme, fatura hazırlama, ödeme işlemlerini ele alma ve müşteri bilgilerini yönetme işlemlerini yapabilirler. Böylece, işletmeler tüm işlemlerini online olarak yönetebilirler.

Ideasoft alternatifi e-ticaret yazılımları, keşfedebileceğiniz sayısız seçenekten sadece biridir. Bu yazılım, herhangi bir işletmenin tüm ihtiyaçlarını karşılar ve ölçeklendirilebilir özellikler sunar. Bu özellikler, işletmelerin büyümesi ile birlikte büyüyebilir. Ideasoft, birçok büyük şirket tarafından kullanılmaktadır ve bu şirketlerin başarısı, bu yazılımın kolay kullanımı ve yüksek ölçeklendirme yeteneği ile ilgilidir. Ideasoft alternatifi e-ticaret yazılımları, birçok ekstra özellikle birlikte gelir. Bu ekstra özellikler, ürün özellikleri, para birimi ve dil seçenekleri, özel fiyatlandırma, çevrimiçi pazarlama araçları ve doğru müşteri hizmetleri desteği gibi birçok seçenek içerir. Müşteri desteği, herhangi bir yazılımın başarısı için çok önemlidir. Ideasoft, müşteri desteği konusunda oldukça başarılıdır ve herhangi bir sorunu çözme konusunda hızlı ve verimli bir şekilde çalışırlar.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

Piyersoft

PiyerSoft, Savaş ve Barış romanın da yer alan “Piyer Bezuhov” karakterinden esinlenerek markaya sahiptir. PiyerSoft mobil ve web tabanlı yazılım çözümleri sunar. AR-GE çalışmasını Maslak Beybi Giz Plazada yürütmek ile birlikte Maltepe Genel Merkez Binasında müşterisine hizmet verir.

PlatinMarket

Şirket 2004 yıllarında Türkiye’de e-ticaret’in yeni kullanılmaya başladığı dönemlerde kurulmuştur. PlatinMarket markası ile e-ticaret sektörüne giriş yaparak kobilere e-ticaret altyapısı sağlamayı görev edinmiştir. İlk e-ticaret paketi 2005 yıllarında kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

PlatinMarket’in sektöre girdiği dönemlerde e-ticaret yapabilmek kobiler için ciddi maliyetler oluşturuyordu. Bu sorunları ortadan kaldırabilmek için SaaS modeli ile ana amacı uygun maliyet ile gelişmiş e-ticaret alt yapısı sağlama ve e-ticaret’e doğru başlangıç yaptırma olarak kurulmuştur. 2004 yıllarından günümüze kadar bu amaçlara hizmet etmeye devam etmektedir. Türkiye genelinde 81 il’de 3000 üzerinde firmaya sanal mağaza altyapısı sağlamaktadır. Onlarca üniversitede ve ticaret odalarında e-ticaret konulu paneller ve seminerler verilmektedir.

Ideasoft Alternatifi E-Ticaret Yazılımları
Ideasoft Alternatifi E-Ticaret Yazılımları

ShopPHP

ShopPHP lisanslı bir PHP e-ticaret yazılımıdır. Açık kaynak kodlu modüller ve şablon dosyaları ile istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz, kendi sunucunuzda ömür boyu kullanabilirsiniz. Üstelik, satın aldıktan sonra ana sürüm boyunca güncel dosyaları ücretsiz alabilirsiniz ve sürekli güncel olabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   E-ticaret Hangi Ürünleri Satmalıyım?

ProjeSoft

ProjeSoft açıldığı günden bu yana teknolojik yapılar kurma odaklıdır ve sistematik olarak e-ticaret sektörüne katalizör olma vizyonu ile hayatına devam eder. Bugüne kadar iki bilgisayar mühendisinin kurmuş olduğu ProjeSoft, binlerce farklı e-ticaret sitesine altyapı destekleri sunmaktadır.

Ticimax

En temel anlamıyla Ticimax, e-ticareti mümkün kılan bulut tabanlı e-ticaret sağlayan yazılım uygulamasının ve şirketin adıdır. Ticimax kullanarak ürün veya hizmetinizi internet üzerinden satarsınız. İnternet üzerinden satış yapmayı mümkün kılan yazılım sistemi Ticimax ile hem e-ticaret hem de e-ihracat yapabilirsiniz. Ayrıca e-ticaret yaparken karşılaştığınız sorunlara çözüm üreterek size yardımcı olur.

Yaklaşık 15 yıldır aktif olarak hizmet veren Ticimax yazılım firması bugün ülkemizde en çok tercih edilen e-ticaret altyapı sağlayıcılarından biridir. Size en uygun olan paketi seçerek e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. Ticimax hakkında değineceğimiz bir diğer konu ise kurulum paketleridir. Kişilerin ya da firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak oluşturulan kurulum paketlerini satın alarak sitenizi oluşturabilirsiniz. Böylece ürün ya da hizmetlerinizi internet üzerinden kolayca satabilirsiniz.

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir