Türkiye’de Satış Ortaklığı Veren En İyi 10 Site

Dünyada para kazanabilmek için pek çok insan çeşitli işler ile meşgul, ancak bu işlerin en karlı ve en fazla kazandıran diyebileceğimiz iş modeli gelir ortaklığı ya da satış ortaklığı programı olarak bilinen afilliating’dir. Sizde eğer bir kitleye sahipseniz Türk satış ya da satış ortaklığı programlarıyla yüksek gelir kazanabilirsiniz. Şimdi dilerseniz Türkiye’de gelir ortaklığı programlarına sahip 10 siteyi sizler için listeledik.

Bu Yazıda Okuyacaklarınız:

1. Bionluk

Bionluk, özellikle freelancer olarak iş yapan kullanıcılara hitap eden web sitesidir. Yaptığınız içerikler ve işler Bionluk sitesinde paylaşabilmektedir ve ciddi anlamda gelir sağlanmaktadır. Bionluk uzun yıllardır hizmet veren bir sitedir, kullanıcıya uygun satış ortaklığı yapan siteler arasında yer almaktadır. Bionluk sitesinde satış yapmanız için sisteme kaydolmak ve bir miktar ücret ödemeniz yeterli olacaktır. Bionluk sağladığı uygun fiyatlı satış ortaklığı ile en iyi Türk gelir ve satış ortaklığı sitelerin arasında yer almaktadır.

Türkiye'de Satış Ortaklığı Veren En İyi 10 Site
Türkiye’de Satış Ortaklığı Veren En İyi 10 Site

2. Güzel Hosting

Güzel hosting satış ortaklığı veren firmalardan bir tanesidir. Güzel hosting 2008 yıllarından itibaren kullanıcılarına hizmet verir. Özellikle son 15 yıl içinde oldukça önemli başarılara imza atan site en iyi satış ortaklığı siteleri arasında yerini almaktadır.

3. Admitad

Admitad, anlaştığınız büyük firmalarla kullanıcıları arasında köprü görevi gören reklam firmasıdır. Admitad’a üye olduğunuz zaman yüzlerce satış ortaklığıyla hizmet veren ürünleri göreceksiniz. Günümüzde Admitad ile satış ortaklığı yapan pek çok web sitesi vardır.

4. GCM Partner Satış Ortaklığı

GCM partner ülkemizde en çok satış ortaklığı gerçekleştiren firmalardan bir tanesidir. Eğer amacınız ekonomik anlamda gelir sağlamaksa GCM partner sizler için uygun seçim olacaktır. GCM partner sizin yönlendirmeniz sonucu gelen üyelere karşılık olarak sizlere 1 dolarlık ödeme gerçekleştirir.

Önerilen İçerik :   Ticimax Alternatifi E-Ticaret Yazılımları

5. Amazon Satış Ortaklığı

Bildiğiniz gibi Amazon satış ortaklı programıyla yurtdışı siteleri üzerinden gelir elde eden pek çok kişi mevcuttur. Firma yakın zamanda Türkiye’de ki web sitesi için de satış ortaklığı programını başlatmıştır. Her kategori için farklı komisyon oranları bulunmaktadır. Amazon üzerinden iyi miktarda paralar kazanmanız mümkün olabilmektedir. Ancak Türkiye’de ki tüketicileri Amazon üzerinden alışveriş yapmaya ikna edebilmek gerçekten çok zordur. Trendyol veya Hepsiburada gibi kullanım kolaylığına sahip sayılmaz. Fiyatlandırma sistemi çok farklıdır. Bunlar en çok duyulan eleştiriler arasında yer almaktadır.

6. Medikalize Satış Ortaklığı

Medikalize, kozmetik ve parfüm ürünleri altında satış ortaklığı yapmak istediğinizde tercih edilen en iyi web sitelerinden bir tanesidir. Yaptığınız her bir satış için sizlere %30’luk bir kar değeri sunar. Kendi alanında sağlamış olduğunuz yüksek hizmetten dolayı mutlaka en iyi Türk gelir ve satış ortaklığı sitelerin arasında yer almayı hak etmektedir.

7. Odaklı Pazar Satış Ortaklığı

Odaklı Pazar Satış Ortaklığı sitesi kâr marjı çok yüksek olan kitap satışlarının gerçekleştiğini görebilirsiniz. Satış ortaklığı ile bu web sitesi sizlere sunmuş olduğu kar oranı ciddi anlamda yüksektir.

8. ReklamAction

Reklam Action ailesine girmek için sadece kayıt olmanız yeterli olmaktadır. Reklam Action ile anlaşarak pek çok markaya tek bir tıklamayla satış ortaklığı sağlayabilirsiniz.

9. Gelir Ortakları

Gelir ortakları, yüzlerce markaya ev sahipliği yapar. Bu site kullanıcılarına saygın bir site olup, en iyi satış ortaklığı sağlayan web siteleri arasında yer almaktadır. Kayıt olduğunuz zaman yüzlerce satış ortaklığı sağlayan Türk firmaları listelenmektedir.

10. Biletix

Türkiye’nin en büyük bilet satış platformlarından biri olan Biletix ile uygun satış ortaklığı sağlayabilirsiniz. Sizlerin bağlantısı üzerinden yapmış olacağınız bilet satışları sonucu sizlere uygun bir komisyon verilmektedir

Önerilen İçerik :   İnstagram Üzerinden Butik Nasıl Açılır?

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir