Kobisi E-Ticaret Platformunu Kullanmanın Maliyeti Nedir?

kobisi e ticaret
Kobisi E-Ticaret Platformunu Kullanmanın Maliyeti Nedir? 10

Gelişmiş özelliklere sahip e-ticaret platformu kullanmanız her zaman avantajlı olacaktır. Zamandan ve bütçeden tasarruf etmenizi sağlayan bu platformlar kısa sürede web sitesi verimliliğinizi artıracaktır. Seçtiğiniz Kobisi platformu sayesinde e-ticaret sitesi fiyatları sizin için daha uygun hale gelecektir. Sitenizde olmasını istediğiniz özelliklerin sayısı maliyetlerinizin artmasına ya da düşmesine neden olacaktır. Destek aldığınız platform sayesinde daha fazla özelliğe en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

E-ticaret platformları size sıfır maliyetle web sitesi sahibi olma imkanı sunar. Ücretsiz e-ticaret sitesi kullanmanız için sizden kredi kartı bilgileriniz talep edilmez. Böylece risksiz şekilde e-ticaret sitesi kurma fırsatı elde edebilirsiniz. Ücretsiz platform kullanımına başlamak için sizden talep edilen cep telefonu numarası, mağaza adı, adınız, soyadınız gibi temel bilgileri doldurmanız yeterlidir. Bilgileri eksiksiz şekilde tamamladıktan sonra online mağazanızda hemen işlem yapabilirsiniz. Bu tür avantajlı imkanlara Kobisi e-ticaret platformu ile sahip olabilirsiniz.

E-Ticaret Platformu Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Mağazanızın her zamankinden çok daha güçlü olmasını istiyorsanız Kobisi platformundan destek alabilirsiniz. Sizi hosting, güncelleme, bakım ve veri transferi gibi maliyetlerden kurtaran platform ekstra maliyet gerektirmez. Bu özelliği sayesinde diğer alternatiflere göre %75 daha ekonomik olarak bilinir.

Online mağazanız için gerekli ödeme sistemi, e-ticaret yazılımı, pazarlama entegrasyonları, güvenli hosting, CRM, takip ve pazarlama gibi tüm özelliklerin hepsini e-ticaret platformunda bir arada bulabilirsiniz. Kobisi ile hiçbir kodlama bilgisi gerekmeden sitenizi kısa sürede ve istediğiniz şekilde düzenleyebilir, site tasarımınızı size özgü hale getirebilirsiniz. Site kullanımınızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da e-ticaret sitesi fiyatları gibi merak ettiğiniz bir konu olduğunda hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Kobisi E-Ticaret Platformu Nasıl Kullanılır?

Profesyonel bir platform kullanarak e-ticaret sitenizi en iyi hale getirmek istediğinizde sizin için en doğru adres Kobisi olacaktır. Eğer ilk defa online satış yapacaksanız ihtiyacınız olan her şey bu yapıdadır. Hazır ödeme sistemi, sertifikalı güvenlik, mobil cihazlarla uyumluluk, arama motoru optimizasyonu, pazaryeri entegrasyonları, fraud kontrol filtresi gibi özellikler ile memnuniyetiniz artacaktır. Hemen Kobisi ailesine dahil olmak ve bu özelliklerden yararlanmaya başlamak için web sitesinden canlı destek hattına bağlanabilir ya da ücretsiz denemeye başla kısmına tıklayarak aşamaları tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz hazır e-ticaret paketlerinden birini seçerek mutlu mağazalar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Önerilen İçerik :   Asker Hizmet Anısı İçin Plaket Örnekleri

YORUMLAR

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir